Detail subjektu | inovace rozvoj financování Liberecký kraj

REGIOINFO, spol. s r.o.

Logo firmy
Fyzická / právnická osobaPrávnická osoba
48290904
Ulice / č. p.Jablonecká 8/31
MěstoLiberec 5
PSČ460 01
Kraj Liberecký
Statutární zástupceIng. Vladimíra Žďárská
Kontaktní osobaIng. Vladimíra Žďárská
Tel+420 482 710 625
Fax+420 482 710 626
Emailinfo@regioinfo.cz
Webwww.regioinfo.cz
Právní forma s.r.o.
Popis a specializace vaší firmySpolečnost Regioinfo spol. s r. o. působí v oblasti poskytování komplexních poradenských služeb pro malé a střední podniky (MSP) již přes 10 let. Poskytujeme odborné poradenství, jež mimo jiné zahrnuje: - Ekonomické poradenství - Dotační poradenství (Sledování a identifikaci vhodných grantů a fondů, vypracování studie proveditelnosti, podnikatelského záměru, cost-benefit analýzy, finanční analýzy, vypracování žádostí do strukturálních fondů EU a ČR, kompletace žádosti a příloh, pomoc při splňování požadavků na veřejné zakázky) - Úvěrové poradenství (vyhledání vhodného bankovního produktu, zpracování žádosti a ekonomických příloh, komunikace s bankovním institutem) - Poradenství při zavádění nebo údržbě systému managementu (ISO9001, ISO14001, ISO18000) - Vzdělávání a rekvalifikace - Vedení účetnictví, daňové evidence nebo a mzdového účetnictví V rámci svého působení společnost Regioinfo, spol. s r. o. úspěšně pomáhala při zpracování žádostí do Operačních programů v letech 2004-2006. Jednalo se o cca 70 projektů různé velikosti a oborového zaměření. Našim klientům jsme pomohli splnit jejich podnikatelské cíle a plány. S klienty spolupracujeme ve všech fázích projektu, to znamená od přípravné fáze přes stádium aplikace a implementace až po kontrolu vykazovacích povinností pro evropské dohlížecí orgány po ukončení projektu. Naši poradci jsou registrováni v Národním registru poradců (www.nrp.cz). Regioinfo, spol. s r. o. se aktivně podílí na tvorbě a realizaci projektů regionálního významu. Zde nabízí především expertní činnost ve vztahu k problematice malého a středního podnikání (MSP), iniciuje a realizuje rozvojové projekty ve spolupráci s regionálními orgány.
Inovační aktivity firmySpolečnost REGIOINFO, spol. s r.o. se podílí na tvorbě Regionální inovační strategie Libereckého kraje. A to jednak účastí svých zástupců v projektovém týmu a jednak účastí svých zástupců v odborných skupinách.
Získané certifikátyISO 9001:2000 Povolení ke zprostředkování zaměstnání Osvědčení o členství v Národní asociaci pro rozvoj podnikání
Převažující klientiPodnikatelská sféra
Klíčová slovaporadenství, MSP, dotace, vzdělávání
Počet zaměstnanců 6-9
Počet VŠ zaměstnanců 1-5
Tržby za poslední hosp. rok